czwartek, 23 października 2014

Zaległości

Dzisiaj nadrabiamy zaległości, przepisów nie będzie, ale wrzucę parę zdjęć z wypiekami, które powstały podczas mojej nieobecności na blogu a z uwagi na natłok wszystkich obowiązków nie pojawiły się jako osobne notki ;) Jeśli coś Wam się spodoba i chcielibyście abym wrzuciła przepis jakiegoś wypieku ze zdjęcia, to piszcie proszę w komentarzach a wtedy na pewno taki wpis się ukaże ! ;)

Na początek jabłuszkowa kruszynka
Może i jest cieniutka, ale kruszynka była przepyszna !


Nie mogło się obyć bez urodzinowego tiramisu ;)


 Kolejnym wypiekiem były maślane ciasteczka w kształcie flag włoskich, było to moje pierwsze starcie z lukrem. Nie miałam odpowiedniej tylki, dlatego wszystko stworzyłam za pomocą zwiniętego papieru do pieczenia, którego końcówka z czasem miękła i lukier już nie leciał tak równiutko, ale w przyszłości zaopatrzę się w tylkę i może będzie lepiej ;)Ostatnim wypiekiem był Pleśniak, robiłam go razem z moją mamą w tempie ekspresowym, ponieważ miała przyjechać do nas rodzina w odwiedziny :) Beza na wierzchu z kruchym ciastem jak zwykle niezawodna ! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię na moim blogu ! Dziękuje bardzo za każdy komentarz. :) Piszcie śmiało co myślicie i co uważacie ! :) Pozdrawiam Liwka