czwartek, 6 marca 2014

Warsztaty w Krakowskiej Manufakturze Czekolady.

Po tytule można się domyślić, że będą tu przedstawione kolejne z warsztatów, na których miałam okazję być. Były to warsztaty organizowane przez Krakowską Manufakturę Czekolady, która znajduje się przy ul. Szewskiej 7 w Krakowie. Zajęcia trwały około 3 godzin, w tym czasie mogliśmy pobawić się wykrawaniem kształtów, zanurzaniem ich w pysznej, płynnej mlecznej lub białej czekoladzie a następnie dekoracją posypkami. Wszystko pod okiem Pana Mistrza i w niezwykle słodkiej atmosferze. Następnym zadaniem było udekorowanie małej tabliczki białej czekolady, mleczną czekoladą z rękawa cukierniczego. Pomysły były liczne, napisy, obrazki, esy-floresy. Każdy tworzył to, co mu na myśl przyszło.  Na koniec warsztatów, każdy z uczestników mógł skosztować, poczęstować się wybranym napojem : czekoladą, kawą lub kakao.


Moja zabawa rękawem cukierniczym.


A oto wyniki mojej pracy na warsztatach.Tu mniej doskonała moja twórczość domowa. Naprawdę warto zrobić sobie taką czekoladę z wymarzonym dodatkiem, nie musimy wybierać spośród sklepowych smaków. 

Więcej informacji dotyczących warsztatów na stronie KRAKOWSKA MANUFAKTURA CZEKOLADY 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię na moim blogu ! Dziękuje bardzo za każdy komentarz. :) Piszcie śmiało co myślicie i co uważacie ! :) Pozdrawiam Liwka